Oświata

Strony BIP jednostek organizacyjnych: http://jo.gorzyce.bip.gmina.pl/index.php?id=2

Zadania z zakresu gminnej oświaty realizuje Gminny Zespół Obsługi Finansowej w Gorzycach

 

Przedszkola Publiczne


Przedszkole Publiczne im. "Chatka Małolatka" w Czyżowicach

ul. Wodzisławska 110, 44-352 Czyżowice

tel.: (32) 451 33 11,e-mail: ppczyz@op.pl

 

Przedszkole Publiczne "Kraina Uśmiechu" w Gorzycach

ul. Raciborska 55, 44-350 Gorzyce

tel.: (32) 451 16 86, e-mail: ppgorzyce@neostrada.pl


Przedszkole Publiczne w Olzie im. Jana Brzechwy

ul. Szkolna 24, 44-353 Olza

tel.: (32) 451 19 21, e-mail: przedszkole.publiczne.w.olzie@neostrada.pl

 

Przedszkole Publiczne w Rogowie

ul. Szkolna 2a, 44-362 Rogów

tel.: (32) 451 24 18, e-mail: pprogow@wp.pl

 

Przedszkole Publiczne w Turzy Śląskiej

ul. Ligonia 4, 44-350 Turza Śl.

tel.: (32) 451 11 91, e-mail: przedszkole.turza@onet.eu

 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gorzyczkach

Przedszkole im. Gąski Balbinki

ul. Wiejska 30, 44-350 Gorzyczki

tel.: (32) 451 11 19, e-mail: spgorzyczki@interia.pl

 


Szkoły Podstawowe


Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Bluszczowie
Ul. Wiejska 8, 44-362 Bluszczów
Tel.: (32) 451 25 30, e-mail: sp_bluszczow@wp.pl

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka w Czyżowicach
Ul. Wodzisławska 111, 44-352 Czyżowice
Tel.: (32) 451 30 70, e-mail: spczyzowice@gorzyce.pl www.spczyzowice.gorzyce.pl

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Gorzycach
Ul. Raciborska 55, 44-350 Gorzyce
Tel.: (32) 451 16 11, e-mail: sp1gorzyce@wp.pl

Szkoła Podstawowa nr 2 im. "Marcela" Józefa Kolorza w Gorzycach
Ul. Leśna 46, 44-350 Gorzyczki
Tel.: (32) 451 17 32, e-mail: szkolafryderyk@interia.pl

Szkoła Podstawowa im. Karola Miarki w Olzie
Ul. Szkolna 24, 44-353 Olza
Tel.: (32) 451 15 74, e-mail: spolza@poczta.wp.pl

Szkoła Podstawowa w Rogowie
Ul. Szkolna 2, 44-362 Rogów
Tel.: (32) 451 25 55, e-mail: sprg@poczta.onet.pl

Szkoła Podstawowa im. Ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej
Ul. Ligonia 2a, 44-351 Turza Śl.
Tel.: (32) 451 10 32, e-mail: spturza@wp.pl

Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Gorzyczkach
Ul. Wiejska 30, 44-350 Gorzyczki
Tel. (32) 451 11 19, e-mail: spgorzyczki@interia.pl


Gimnazja


Gimnazjum im. ks. dr Gustawa Klapucha w Czyżowicach
ul. Wodzisławska 111, 44-352 Czyżowice
tel.: (32) 451 33 33, e-mail: gic@hot.pl
www.gic.gorzyce.pl

Gimnazjum w Gorzycach

ul. Raciborska 55, 44-350 Gorzyce
tel. (32) 453 00 83, e-mail: gimn1gorz@poczta.onet.pl

gorzyce-gim.republika.pl/strony/wydarzenia.html

Gimnazjum w Rogowie

ul. Szkolna 2, 44-362 Rogów
tel.: (32) 451 25 09, e-mail: gimnazjum@rogow.pl

gimnazjum.rogow.pl/index.php

Gimnazjum im. prof. Dominika Lasoka w Turzy Śląskiej

ul. Ligonia 2a, 44-351 Turza Śl.
tel.: (32) 453 00 68, e-mail: gimnazjumturza@poczta.onet.pl

http://www.gimnazjum.turza.pl

 

 

 

Opublikowane przez: Wioletta Langrzyk | Data wprowadzenia: 2015-02-09 12:01:04 | Data modyfikacji: 2015-08-20 09:38:04.

Zobacz:
 Druki . 
Data wprowadzenia: 2015-02-09 12:01:04
Data modyfikacji: 2015-08-20 09:38:04
Opublikowane przez: Wioletta Langrzyk